درباره فارسی مارکت

سالیان متمادی تجارت هوشمند دنا در جایگاه یک شرکت بازرگانی در عرصه بین الملل از شرق تا غرب جهان مشغول به فعالیت بوده و بدیهی است که در این سال ها با شرکای تجاری داخلی و خارجی زیادی معامله کرده و ارتباطات زیادی در بازارهای بین المللی داشته باشد.

در این سال ها همواره  یک درخواست مشترک از طرف شرکت های خارجی به خصوص طرف های اروپایی و آسیای شرقی مطرح می شد و آن حضور در بازار ایران بود. 

در ابتدا ایده اولیه یک مرکز توزیع در ایران شکل گرفت ولی در بررسی های زیاد به دلیل توسعه و پیشرفت دنیای تکنولوژی آن ایده تاریخ مصرف خود را به سرعت از دست داد.

 پس از رایزنی با طرف های خارجی و ارگان های زیربط داخلی، در یکی از روزهای گرم تابستان ۱۳۹۸ یک جلسه مهم در محل شرکت تشکیل شد. حاصل آن جلسه تصمیم بر راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی هدفمند، بارعایت مدرن ترین استاندارهای بین المللی از لحاظ خرید در بستری امن و در عین حال مطابق با ذائقه خرید ایرانیان و همچنین تأمین کالاهای غیرموجود در بازار ایران بوده است.

خرید مستقیم از تولید کنندگان و فروش مستقیم به مصرف کنندگان به هدف اصلی فروشگاه اینترنتی فارسی مارکت تبدیل شد و در همین راستا تجارت هوشمند دنا یک شعبه از شرکت را در قطب اقتصادی اروپا، کشور انگلستان با هدف انجام مذاکرات بازرگانی، امور قرادادها و پرداخت در شرایط برابر تاسیس نمود.

شرکت تجارت هوشمند دنا

راه اندازی این دفتر به شرکت دنا کمک می کند تا بسیار ی از هزینه های خرید، پرداخت و ارسال را حذف نماید و بتواند بدون محدودیت و ارزان کالاها و خدمات مورد نیاز را به صورت منظم تأمین نماید.

کم کم تیم فروشگاه اینترنتی فارسی مارکت به این نتیجه رسید که قادر است عمده فروشی را نیز شروع کند. از این رو در سال ۱۳۹۹ طرح فروش پک های سه تایی در دستور کار قرار گرفت. در این طرح سود فروش برای فروشگاه فارسی مارکت در اولویت اول نبوده و هدف از طرح فروش پک سه تایی، بوجود آوردن فرصت اشتغال برای افراد دارای تخصص و توان فروش و همچنین تأمین کالا برای فروشگاه های آنلاین حرفه ای باهدف کسب ۲۰% سود بوده است.

تفاوت بزرگ فروشگاه اینترنتی فارسی مارکت با بقیه فروشگاه ها ابتدا نوع محصولات و سپس مدل کسب و کار این فروشگاه می باشد. به صورتی که در مقابل نیاز مشتریان کاملا انعطاف پذیر عمل کرده و ماهیت کالاها و خدمات خود را براساس نیاز و درخواست مشتریان تعیین می کند.

امیدواریم فروشگاه اینترنتی فارسی مارکت ابزاری باشد برای لذت خرید اینترنتی امن و دسترسی آسان بدون محدودیت به بازارهای جهان برای همه ایرانیان.

ورود/ثبت نام

فهرست

اشتراک گذاری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم