آپدیت لجر نانو اس

نوشته شده در تاریخ1399-08-18 توسط 9567
دوست داشتن15

آپدیت لجر نانو اس نسخه 1.6.1 هم اکنون موجود است!

آپدیت لجر نانو اس به ورژن 1.6.1 به دلیل حجم کوچکتر سیستم عامل قسمتی از حجم کیف پول شما را آزاد می کند. این نسخه از آپدیت لجر نانو اس ویژگی های جدید به کیف پول شما اضافه می کند. به عنوان مثال نمودار BLS12-381 G1 در این آپدیت اضافه شده است.

همچنین بعد از این آپدیت، شاهد تاخیر کمتری در زمان نصب و یا حذف اپلیکیشن ها بر روی کیف پول هستیم. نکته ی بسیار مهم در مورد ورژن 1.6.1 سیستم عامل کیف پول لجر نانو اس سایز بسیار کوچک آن است به طوری که تنها 4 کیلوبایت فضای کیف پول شما را اشغال می کند.

آپدیت 1.6.1 سیستم عامل لجر نانو اس، مشخصا برای کاربرانی در دسترس است که در حال حاضر حداقل از فرم ویر (Firmware) ورژن 1.5.5 استفاده می کنند. در صورتی که از فرم ویر با ورژن پایین تر استفاده می کنید، ابتدا آن را به ورژن 1.6.0 ارتقا داده و سپس می توانید فرم ویر ورژن 1.6.1 را نصب کنید.

یکی از موارد مهم افزوده شده این است که برای آپدیت کردن فرم ویر کیف پول لجر نانو اس، دیگر نیازی به قطع و اتصال مجدد آن ندارید. در این حالت پروسه آپدیت لجر نانو اس (Ledger Nano S) به صورت یکپارچه تر جلو می رود به گونه ای که فقط باید یک بار کلیک کنید و اجازه دهید به روزرسانی ادامه یابد.

آپدیت لجر نانو اس

اگر Firmware «کیف پول لجر نانو اس» خود را به ورژن 1.6.1 آپدیت کنید، امنیت بالاتر و بهبود عملکرد را تجربه خواهید کرد.

اگر در قسمت Manager نرم افزار لجر لایو هنوز گزینه «آپدیت لجر نانو اس» را نمی بینید، بعدا دوباره تلاش کنید.

اقدامات لازم قبل از شروع آپدیت کیف پول لجر نانو اس

 • نرم افزار لجر لایو را از طریق بنر نوتیفیکیشن ها و یا مراجعه به https://shop.ledger.com/pages/ledger-live  به آخرین نسخه به روز رسانی کنید. لازم به ذکر است که آپدیت سیستم عامل  لجر نانو اس از طریق اپلیکیشن موبایل امکان پذیر نیست.
 • Firmware ورژن 1.1 و 1.2 را نمی توان از طریق نزم افزار لجر لایو آپدیت کرد. قبل از درخواست پشتیبانی در این لینک، ورژن Firmware خود را اینجا چک کنید.
 • 24 کلمه سید بازیابی تان را به عنوان احتیاط در دسترس داشته باشید.

بعد از بررسی های فوق، مراحل زیر را جهت آپدیت لجر نانو اس به ترتیب زیر انجام دهید.

نحوه آپدیت لجر نانو اس 

1-   نرم افزار لجرلایو را باز کنید و به قسمت Manager بروید.

نرم افزار لجر لایو را باز کنید

 • در منوی اصلی روی Manager کلیک کنید.

Manager راباز کنید

 • کیف پول لجر نانو اس تان را به کامپیوتر متصل کرده و قفلش را باز کنید.

لجر نانو اس را به کامپیوتر متصل کنید

 • اگر Manager روی دستگاه شما اجازه دسترسی خواست، به آن دسترسی بدهید.

دسترسی لازم به نرم افزار لجر لایو را بدهید

2-   ورژن سیستم عاملی (Firmware) که هم اکنون روی دستگاهتان نصب است را چک کنید.

 • اگر ورژن 1.5.5 یا 1.6.0 بود، به مرحله 3 بروید. اپلیکیشن به صورت اتوماتیک روی دستگاه شما نصب خواهد شد. نگران نباشد این آپدیت خللی در ارزهای دیجیتال کیف پول لجر نانو اس تان ایجاد نمی کند.
 • اگر ورژن 1.4.1 یا قدیمی تر بود، ابتدا همه اپلیکیشن ها را از روی لجر نانو اس خود پاک کنید.
  • ابتدا تمام اپلیکیشن هایی که به بیت کوین، اتریوم یا نانو وابسته اند را حذف کنید. نرم افزارهای مربوط به بیت کوین، اتریوم و نانو را در آخر حذف کنید.
  • تنها چیزی که باید در داشبورد کیف پول لجر نانو اس تان شما باقی بماند Setting است.
  • نگران نباشید حذف نرم افزارهای کیف پول لجر نانو اس در مرحله ی قبل تاثیری روی دارایی های دیجیتال شما ندارد و می توانید آن ها را بعدا دوباره نصب کنید.
 • اگر ورژن 1.4.1 بود ابتدا به ورژن 1.4.2 آپدیت کنید و بعد ورژن 1.6.0 و در آخر 1.6.1 را دانلود کنید.
 • اگر ورژن 1.4.2 یا 1.3.2 بود ابتدا به ورژن 1.6.0 آپدیت کنید و بعد می توانید آپدیت لجر نانو اس به ورژن 1.6.1 را انجام دهید.

3-   آپدیت کردن Firmware را شروع کنید.

 • روی دکمه آبی رنگ Firmware update کلیک کنید. (اگر دکمه را نمی بینید بعدا دوباره تلاش کنید چون آپدیت لجر نانو اس به صورت تدریجی در سراسر جهان فعال می شوند.)

روی updated firmware کلیک کنید

 • با دقت دستورالعمل هایی که روی پنجره ظاهر می شوند را بخوانید.
 • اگر سید بازیابی تان را نوشته اید و در دسترس شماست، در پایین روی مربع تیک بزنید و ادامه بدهید. طی فرآیند به روز رسانی نیازی به سید بازیابی نخواهید داشت اما برای احتیاط آن را در دسترس داشته باشید.
 • زمانی که از ورژن 1.5.5 یا 1.6.0 آپدیت را انجام داده اید، روی صفحه به شما نشان داده می شود که قبل از کلیک کردن روی Continue اپلیکیشن ها به صورت اتوماتیک حذف می شوند. جای هیچ نگرانی نیست چون تاثیری بر ارزهای دیجیتال شما ندارد و می توانید بعدا دوباره اپلیکیشن ها را نصب کنید.

4-   دستگاه شما update firmware، ورژن و تعیین هویت (identifier) را به ترتیب شما نشان می دهد.

 • در برنامه لجرلایو، identifier ی که با identifier لجر نانو اس شما منطبق است را تایید کنید.
 • اگر از ورژن 1.6.0 آپدیت لجر نانو اس را انجام می‌دهید، هر دو دکمه دستگاه را فشار دهید تا آپدیت آغاز شود.
 • اگر از ورژن  1.5.5 آپدیت کیف پول لجر نانو اس را انجام می‌دهید، دکمه سمت راست دستگاه را فشار دهید تا آپدیت آغاز شود.
 • پین کد خود را برای تایید وارد کنید، دستگاه شما ری استارت (Restart) می شود.

آموزش آپدیت لجر نانو اس ledger nano s

5- بسته به ورژنی که منطبق با آن آپدیت لجر نانو اس را انجام داده اید، پیغام Update یا Follow device update instructions به شما نشان داده می شود، در این زمان کابل USB را جدا کنید.

6- زمانی که کابل USB را دوباره متصل می کنید، دکمه سمت چپ دستگاه خود را فشار داده و نگه دارید. زمانی که Bootloader نمایش داده شد، دکمه را رها کنید.

دکمه سمت چپ کیف پول را فشرده و نگهدارید

7- فرآیند بروزرسانی به طور خودکار ادامه می یابد. زمانی که لجر نانو اس پیغام Bootloader ،Update و Processing را نشان می دهد، لجر لایو پیشرفت چندین لودر را نشان می دهد و زمانی که پیغام Firmware updated را نشان دهد یعنی آپدیت لجر نانو اس شما با موفقیت انجام شده است.

آپدیت موفق کیف پول لجر نانو اس

اقدامات لازم بعد از آپدیت لجر نانو اس

 • زمانی که شما لجر نانو اس را با موفقیت بروز رسانی کردید، می توانید اپلیکیشن ها را مجدد روی آن نصب کنید در این زمان متوجه خواهید شد که ظرفیت کیف پول لجر نانو اس تان برای نصب اپلیکیشن ها افزایش یافته است.
 • اگر شما پیغام Welcome to Ledger Nano S را مشاهده کردید، دستگاه شما ریست شده است. نگران نباشید تا زمانی که 24 کلمه سید بازیابی را دارید، ارز دیجیتال شما محفوظ است. در این هنگام با انتخاب گزینه بازیابی از روی کلمه عبور، کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس خود را مجددا بازیابی کنید.
 • از حالا با دکمه چپ یا راست می توانید گزینه های منو را انتخاب کنید و با فشردن هم زمان دو دکمه گزینه مورد نظر را تایید کنید.

اگر سئوالی در مورد آپدیت و خرید لجر نانو اس دارید از بخش ارسال نظر زیر همین پست با همکاران ما در بخش پشتیبانی فروشگاه اینترنتی فارسی مارکت مطرح نمایید. همکاران ما در اسرع وقت به سئوالات شما پاسخ خواهند داد.

 

35 نظر
 • سع******

  سع****** 1400-07-13 پاسخ

  سلام وقت بخیر، من لجر نانو اس دارم، برنامه لجر لایو دسکتاپ رو آپدیت کردم و ورژن 1.6.1 دارم، اما بعد از آپدیت، اکانت بیت کوین تا مرحله آخر انجام نمیشه و در مرحله همگام سازی ثابت میمونه
  ممنون میشم راهنمایی کنید
 • را********

  را******** 1400-07-03 پاسخ

  با سلام
  بر روی کیف پول لجرم توکنهای شبکه بایننس اسمارت دارم. این توکنها با عبارت Binance-peg نشان داده میشوند. ولی مبلغ آنها نشان داده نمیشه و در کیف پول هم فقط مقادیر هست. لازم به ذکر است که دستگاه و برنامه به آخرین آپدیتها به روز شده اند.
 • Fa******

  Fa****** 1400-05-30 پاسخ

  سلام سپاس از سایت بسیار خوبتون
  من یک لجر نانو اس دارم که در مرحله bootloader گیر کرده
  ورژن firmware رو هم نمیدونم چند هست چون دیگه به تظیمات دسترسی ندارم
  لطفا راهنمای کنید که از حالت bootloader خارج شوم.
  سپاس از شما
 • عل****

  عل**** 1400-05-08 پاسخ

  سلام وقت بخیر من لجر نانو اس خریدری کردم اتریوم و ترون رو نصب کردم ولی توکن ها نصب نمیشن. بارها امتحان کردم ولی هیچ توکنی توی اکانتم بالا نمیاد ممنون میشم راهنمایی کنید
  • عل****

   عل**** 1400-05-24 پاسخ

   با سلام
   ممنون از این که برای حل مشکل خود فارسی مارکت را انتخاب کرده اید
   توکن ها از آدرس ارز اصلی استفاده می کنند و به صورت دستی در قسمت add account اضافه نمی شوند.
   پس از واریز هر توکن روی بستر ارز مورد نظرتان، در صورتی که مقدار کمی از آن ارز(در این جااتریوم یا ترون) در کیف پول لجر موجود داشته باشید، توکن های آن ارز در زیر حساب اصلی ارز نمایش داده می شوند.
 • عب**************** ********دی

  عب**************** ********دی 1400-04-24 پاسخ

  سلام.بنده درنظردارم لجرنانو اس بخرم.ولی میخوام بدونم بطورهمزمان میشه چند ارز وچه مقدار از هر ارز رو در نانو اس انتقال بدم.مثلا بنده ۳۰۰۰تاadaودوعددsolومثلاو۱۰تااdotو۲تاuniدارم.همه این ارزها در نانو اس جامیشن.ودرآخر اینکه میشه عملیات انتقال ارز یابروز رسانی رو ازطریق موبایل اندروید انجام داد.ممنون از راهنمایی تون
  • عب************** ********دی

   عب************** ********دی 1400-04-26 پاسخ

   با سلام و احترام
   سپاس از این که فارسی مارکت را انتخاب کردهید.
   محدودیت فضای داخلی لجر نانواس تنها برای مدیریت همزمان بیش از 6 ارز ناکافی خواهد بود و راه حل این مورد این است که به طور موقت یکی از اپلیکیشن های روی دستگاه را حذف و اپلیکیشن مربوط به ارز جدید را روی آن نصب و ارز مورد نظر را مدیریت بفرمایید. با نصب اپلیکیشن حذف شده قبلی مجدد به حساب قبلی و موجودی آن دسترسی خواهید داشت.
   برای تعداد یک ارز به خصوص هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد.
   از آن جایی که چندتا از توکن های اتریوم مدنظر شما بوده است، با توجه به این که تمامی این توکن ها برروی حساب اتریوم شما واریز می شوند برای تنوع توکن ها هیچ محدودیتی وجود ندارد و به صورت همزمان قادر خواهید بود تا بیش از 100 نوع توکن مختلف erc20 را روی کیف پول خود نگهداری کنید.
 • مح****** ****** ************

  مح****** ****** ************ 1400-04-12 پاسخ

  با سلام من دیروز ارز انتقال دادم وینک بر بستر ترون تو صرافی موفق زده ولی نیومده رو کیف پول لجر نانو اس
  • مح****** ****** **********ری

   مح****** ****** **********ری 1400-04-26 پاسخ

   با سلام
   برای مشاهده توکن هایی که به آدرس ترون خود واریز کرده اید نیاز دارید که تعدادی ترون در حساب خود موجود داشته باشید.
 • حس******

  حس****** 1400-03-24 پاسخ

  با سلام
  بنده روی سیستم لب تاپ لایو لجر دارم که قبلا یک دستگاه لجر نانو اس روی اون نصب بود و مقدار ارزهای ان هم نمایش داده میشود . الان یه دستگاه جدید وصل کردم فرایند booting روی دستگاه جدید شروع شده که خیلی هم کند پیش میره از طرفی ارز بالایی هم روی این لجر هست . لطفا راهنمایی کنید
  • حس******

   حس****** 1400-03-25 پاسخ

   با سلام و احترام
   فرآیند Booting 5 الی 10 ساعت به طول خواهد انجامید، بعد از این دستگاه لجر شما ریست شده و با استفاده از 24 کلمه بازیابی باید از نو بازیابی شود.
 • رض****

  رض**** 1400-03-15 پاسخ

  سلام. خواستم ببینم تعداد ارزهای ساپورت شده لجر ثابت هست یا متغیر هست و آیا ارزهای دیگری اضافه میشوند یا خیر؟
  تشکر
  • رض****

   رض**** 1400-03-22 پاسخ

   با سلام به شما دوست عزیز
   در هر آپدیت ارزهای جدیدی به لیست ارزهای پشتیبانی شده توسط کیف پول های سخت افزاری لجر اضافه می شود. به عنوان مثال در آخرین آپدیت، ارز پولکدات به صورت مستقیم به لیست ارزهای مورد پشتیبانی در نرم افزار لجرلایو اضافه شد. به همین ترتیب همواره ارزهای جدید به این لیست اضافه خواهند شد.
 • Ra****

  Ra**** 1400-02-10 پاسخ

  سلام وقت بخیر
  ویندوز لپ تاپ من 10 هست زمانی که نرم افزار لجر لایو را نصب کردم کیف سخت افزاری Nano s رو نشناخت و گزینه آپدیت فعال شد که پس از آن کیف سخت افزاری روی حالت Bootloader گیر کرد ممنون میشوم راهنمایی بفرمایید چطوری مشکل رو حل کنم.
  ورژن اون هم فکر کنم 1.2 بود.
 • ام************** ****** ******ده

  ام************** ****** ******ده 1400-02-08 پاسخ

  سلام من لجر نانو اس دارم داخل برنامه لجر لایو دسکتاپ میخوام ارز الروند egold اضافه کنم اصلا پیداش نمیکنم
 • عل****

  عل**** 1400-01-29 پاسخ

  سلام.من‌لدجر نانو اس دارم و وقتی فرم اپدیت شد فقطbootloader میاد و به هیچ عنوان اپدیت انجام نمیشه گفته بودین باید به ورژن قبلی برگردونیم چطور این کار میشه انجام داد ممنون
 • سی**** **************

  سی**** ************** 1400-01-13 پاسخ

  با سلام و عرض ادب . من ۷ تااپ ارز توی کیف پولم نصب نکردم ولی فقط۵ تاکه داخلش ارز دارم نشون میده لطف می کنید راهنمایی کنید
 • am**

  am** 1399-12-29 پاسخ

  سلام خسته نباشید
  لجر من یکی از دکمه هاش مشکل پیدا کرده کار نمیکنه تازه هم خریدم تعجب میکنم چرا خراب شده؟
  باید چیکارش کنم؟ باید باز شه درست شه؟
  • فا******** ********کت

   فا******** ********کت 1400-03-25 پاسخ

   وقت بخیر
   از شرکتی که خریداری کردین پیگیری بفرمایید.
 • ar***

  ar*** 1399-11-26 پاسخ

  سلام یک سوال چطور ورژن قدیمی تر لجر لایو را نصب کنیم ؟
  • ar***

   ar*** 1399-12-12 پاسخ

   با سلام
   در سایت لجر یک درخواست برای دریافت نسخه قدیمی لجرلایو ثبت بفرمایید تا از طریق ایمیل برای شما ارسال شود.
 • مح****** ********

  مح****** ******** 1399-11-17 پاسخ

  بعد از آپدیت کردن وقتی میخوام اکانت اتریوم بسازم با ارور API HTTP 403
  ledgerlive-logs-2021.02.05-02.51.56-624229fb بر میخورم ولی برای ساخت بیت کوین هیچ مشکلی ندارم ممنون میشم روش حل مشکل رو برای من ایمیل بزنید
  • مح****** ******ظم

   مح****** ******ظم 1399-12-12 پاسخ

   با سلام
   کاربر گرامی مشکل اضافه کردن اکانت اتریوم بر روی لجرلایو دسکتاپ در نسخه جدید رفع شده و با این پیغام مواجه نخواهید شد.
   در صورتی که همچنان موفق به اضافه کردن اکانت اتریوم نشده اید ابتدا در قسما ستینگ لجرلایو کش را پاک کرده و با قندشکن امتحان کنید.
   در لجرلایو نسخه موبایل با این مشکل مواجه نخواهید شد.
 • ام******

  ام****** 1399-11-02 پاسخ

  سلام
  بعد از آپدیت به ورژن جدید ، با وجود اینکه 24 کلمه سید بازیابی رو دارم ، مورد تطبیق قرار نمیگیره
  ممنون میشم کمک کنید
  تشکر
  • ام******

   ام****** 1399-11-06 پاسخ

   با سلام ، شما احتمالا در حال ریکاوری کیف پول سخت افزاری لجر هستین . یک بار دیگر با دقت فراوان ۲۴ کلمه بازیابی کیف پولتون را به نحو صحیح وارد و تایید کنید و در صورتی که مجددا با خطایی مواجه شدین لطفا تصویر خطای نشان داده شده را ذخیره کرده و برای ما ارسال بفرمایید.
   با توجه به درخواست های مشابه نحوه صحیح ریکاوری کیف پول سخت افزاری لجر فیلم برداری شده و به زودی در فروشگاه اینترنتی فارسی مارکت جهت مشاهده بادیدکنندگان قرار خواهد گرفت .
 • پو********

  پو******** 1399-11-01 پاسخ

  با سلام..بعد تز آپدیت جدید لجر نانو اس چه مقدار به حافظه ش اضافه میشه..در حال حاضر حافظش ۱۵۰ کیلو بایت هستش
  • پو********

   پو******** 1399-11-06 پاسخ

   با سلام احتمالا فرمویر کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس شما ۱.۶.۰ می باشد و با آپدیت کردن به جدیدترین فرمویر ابتدای سال ۲۰۲۱ میزان حافظه داخلی لجر نانو اس پس از اپدیت به فرمویر ۱.۶.۱ به میزان ۴ کیلو بایت افزایش می یابد.
 • آس******

  آس****** 1399-10-23 پاسخ

  سلام وقت بخیر من برای اپدیت لجرنانواس مراحل شما رو انجام دادم....اخرسررسیدبه bootloaderولی مونده وتغییری نمی کنه حالا بایدچکارکننم ؟ممنون میشم راهنمایی کنید....ورژن قبلی 1.4.2بوده که خواستم اول به ورژن1.6.0اپدیت کنم ..ممنون بابت سایت خوبتون
  • آس******

   آس****** 1399-11-06 پاسخ

   با سلام . مشکل شما بررسی شده.
   هنگام آپدیت فرمویر لجر این نکته را میبایست مورد توجه قرار دهید که زمانی که شما همگام با ورژن لجر لایو (نرم افزار واسط لجر )، فرمویر کیف پول سخت افزاری نانو اس را آپدیت نمی کنید به این حالت دچار میشود . یکی از راهای انجام و حل این مشکل این هست که شما ابتدا ورژن لجر لایوتون را به نسخه قدیمیتر Downgrade کرده یعنی اینکه نرم افزار لجر لایو را به نسخه قدیمیتر کاهش درجه بدین و سپس لجر نا نو اس را که در مرحله بوت لودر گیر کرده متصل بفرمایید و تست کنید دوباره درصورتی که با انجام این کار مشکل برطف نشد لطفا از طریق تیکت پشتیبانی درخواستتون را ارسال بفرمایید متشکرم .
 • حا******

  حا****** 1399-10-19 پاسخ

  سلام
  من چند وقته که از لجر اس استفاده میکنم و دوتا اکانت بیت کوین داشتم ، موجودی یکی از اکانت هام به راحتی جابجا شد ولی موجودی اکانت دیگرم که موجودیش هم زیاد هست در مرحله چهارم یعنی کانکت شدن با دستگاه در حالت لودینگ میمونه و حتی نزدیک به نیم ساعت صبر کردم ولی از مرحله جلوتر نمیره
  قابل ذکر که فریم ویرم ۱.۶.۱ هست
  ممنون میشم راهنمایی کنید
  نیاز ضروری به مبلغش دارم
  سپاس از شما
  • حا******

   حا****** 1399-12-12 پاسخ

   با تقدیم احترام
   در صورتی که کیف پول لجر را به استخر وصل کرده باشید و یا ورودی مشابهی با مقادیر کم به حساب خود داشته باشید، خارج کردن کوین از حساب شما به همان مقادیر امکانپذیر می باشد
 • ح.* ******ین

  ح.* ******ین 1399-10-15 پاسخ

  سلام
  من یک لجر دارم . روی آن تعدادی لایت کوین داشتم . رمز ورود رو فراموش کردم . بعد از ریست و ریکاوری با 24 کلمه دیگه ارزها رو نشان نمی ده . لازم به ذکر هست که بعد از ریست فرم ور آپ دیت شد . یه لجر دیگه گرفتیم و 24 کلمه ریکاوری رو روی اون زدیم ولی باز هم ارز ها رو نشان نمی ده و آدرس لایت کوین ها هم عوض شده . نکته این که با وارد کردن آدرس قبلی توی بلاکچین اکسپلورر ارز ها موجود هستند ولی به اونها دسترسی نیست .
 • مه******

  مه****** 1399-08-27 پاسخ

  سلام
  مرسی از توضیحات خوب و کاملتون. بسیار مفید واقع شد.
 • مه********** ********می

  مه********** ********می 1399-08-27 پاسخ

  من به دلیل استفاده از قابلیت اکسچنج لجر خواستم کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس را آپدیت کنم. ممنون از توضیحات خوب و گام به گام.
  درواقع زمانی که ارزهای دیجیتال جدیدی هم به لیست پشتیبانی لجر اضافه می شه با آپدیت کردنش می شه نرم افزارش را دستگاه لجر نصب کرد.
  ممنون از تیم فارسی مارکت برای آموزش روان به روز رسانی فرم ویر لجر نانو اس
 • M *oh

  M *oh 1399-08-20 پاسخ

  وقت شما بخیر شخصا برای امنیت بیشتر برای نگه داری از ارزهای دیجیتالم از کیف پول سخت افزاری استفاده میکنم اخیرا متوجه شدم که کیف پول لجر قابلیت سواپ ارزهای دیجیتال هم اضافه کرده که من خیلی خوشحال شدم برای اینکه بتونم از گزینه سواپ لجر Swap Ledger لجر نانو اس استفاده کنم با گزینه update firmware در لجر لایو برخورد کردم که با مطالعه این این مقاله که کاملا آپدیت لجر نانو اس را توضیح داده بود استفاده کردم و سپاس از شما برای این مقاله کاربردی.
ارسال نظر
پاسخ دهید
محصولات مرتبط
LEDGER
‎ریال42,000,000
کیف پول سخت افزاری لجر (Ledger) محبوب ترین و امن ترین کیف پول دیجیتالی برای ارزهای دیجیتال (بیت کوین و سایر رمز ارزها) است. از این کیف پول جهت سرمایه گذاری و یا تریدینگ (خرید و فروش ارزهای دیجیتال) استفاده می شود. این...
مقاله های مرتبط

ورود/ثبت نام

فهرست

اشتراک گذاری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم